Okna niemieckie

System Denkmal

Okna niemieckie

Restaurowanie zabytkowych budynków wymaga wyczucia i ostrożności, które pozwalają na zachowanie szczególnego klimatu budowli. Dobór wszystkich elementów, również okien, powinien być więc starannie przemyślany. Oprócz okien skandynawskich czy belgijskich proponujemy Państwu również okna niemieckie stanowiące tradycyjny system okienny. Standardowe wzornictwo idealnie sprawdzi się w starych, klimatycznych budynkach.

Okna niemieckie z najwyższej jakości drewna

Korzystamy jedynie z najwyższej jakości surowców. Stosowane przez nas drewno pozyskiwane jest z etycznych źródeł – nasi dostawcy posiadają certyfikaty FSC. Dbamy o jakość okien niemieckich, które wytwarzamy – każdy z etapów produkcji przebiega z wykorzystaniem najnowocześniejszych maszyn. Nasza załoga składa się ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy doskonale znają się na swoim fachu.

Specyfikacja okien niemieckich

Produkujemy szczelne okna niemieckie, które swoje właściwości zawdzięczają silikonowym uszczelnieniom i listwie przyszybowej. Okapnik, który chroni miejsca szczególnie narażone na szkodliwe działanie wody oraz promieni UV wykonany jest z drewna, tak samo jak cała rama. Okna posiadają okucia obwiedniowe Siegenia Titan AF oraz ramkę międzyszybową TGI. W systemie zastosowana jest szyba niskoemisyjna.

Zapraszamy do kontaktu! Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.