Okna wielkopowierzchniowe

Duże okna tarasowe

W ofercie posiadamy również duże okna tarasowe zapewniające nie tylko doświetlenie pomieszczenia, ale również wygodę korzystania z tarasu. Proponujemy dwa systemy konstrukcyjne okien tarasowych: przesuwny i harmonijkowy. Każdy z nich odpowiada na inne oczekiwania klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Z przyjemnością podpowiemy, jakie rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w Państwa domu.

Okna tarasowe przesuwne

Okna tarasowe przesuwne pozwalają na stworzenie nawet 6-metrowych konstrukcji, w których ruchome skrzydło może stanowić połowę tej powierzchni. Nowoczesny system okuć umożliwia lekkie i wygodne otwieranie oraz zamykanie. Można w każdym miejscu – od małej szczeliny do pełnego rozwarcia – ustawić skrzydło i bezpiecznie je zaryglować. Drzwi te jako jedyne posiadają niski próg, który ułatwia użytkowanie przez osoby niepełnosprawne.

Okna tarasowe harmonijkowe

Okna tarasowe harmonijkowe to ciekawe rozwiązanie wielkogabarytowe dla tych, którzy oczekują możliwości otwarcia całej przestrzeni okna. Jest to możliwe dzięki złożeniu skrzydeł na jedną lub obie strony. Wielkopowierzchniowe okna tarasowe harmonijkowe to opcja, która sprawdzi się w nowoczesnych domach z dużą ilością przeszkleń.

Budowa okien tarasowych

Proponujemy naszym klientom modele wykonane z najwyższej jakości materiałów. Wykonujemy okna tarasowe z drewna od certyfikowanych dostawców. Części aluminiowe, w tym przypadku profil nośny, dostarczane są przez doświadczonego producenta elementów stolarki okiennej, firmę Aluron. Aby zadbać zarówno o środowisko naturalne, jak i domowy budżet naszych klientów, oferujemy okna tarasowe o współczynniku termoizolacyjności w granicach U = 1,1 - 0,5 W/m2K.

Produkcja dużych okien tarasowych na zamówienie

Wykonujemy na indywidualne zamówienie wszystkie rodzaje przeszkleń, m.in. okna skandynawskie, niemieckie i belgijskie. Jesteśmy w stanie wykonać okna tarasowe na wymiar – nie narzucamy naszym klientom żadnych ograniczeń dotyczących rozmiarów przeszkleń. Podejmujemy się najtrudniejszych wyzwań!

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Jesteśmy doświadczonym i kompetentnym zespołem specjalistów – realizujemy najbardziej wymagające projekty.