Listwy

Część okna
listwa1

Dekoracyjne listwy okienne

Oprócz różnego typu systemów i okuć okiennych proponujemy Państwu również elementy ozdobne, które pomagają nadać przeszkleniom zupełnie nowy charakter. Dekoracyjne listwy okienne można umieścić wokół całego okna lub tylko w niektórych miejscach dookoła ramy, aby osiągnąć wymarzony efekt wizualny. Tego typu zdobienia znakomicie nadają się nie tylko do tradycyjnych dworków, ale również budynków o nowocześniejszym designie.

Dekoracyjne listwy okienne z drewna

Jesteśmy producentem dekoracyjnych listew okiennych, które idealnie sprawdzają się jako ozdoba elewacji wokół okien. Każdy z elementów wykonujemy na indywidualne zamówienie klienta, by dokładnie dopasować je do ramy. Proponujemy dekoracyjne listwy okienne o różnych przekrojach, dzięki czemu każdy z klientów znajdzie odpowiednią opcję dla swojego domu.

Dobro planety ma dla nas dużą wartość, dlatego korzystamy jedynie z surowców dostarczanych przez certyfikowanych dostawców. Pozyskiwane przez nich gatunki drewna charakteryzują się wysoką jakością i trwałością. Współpracując z nimi, mamy pewność, że proponujemy klientom produkty najwyższej klasy.

Dlaczego warto skorzystać z dekoracyjnych listew okiennych?

Dekoracyjne listwy okienne to niebanalne uzupełnienie nie tylko okien drewnianych, ale również okien drewniano-aluminiowych. Są ciekawą ozdobą nadającą elewacji zupełnie nowego charakteru. Jeśli chcesz niewielkim kosztem dodać świeżości swojemu domowi, dekoracyjna sztukateria jest rozwiązaniem dla Ciebie. Zachęcamy do kontaktu!