Okna energooszczędne

W naszej ofercie znajdą Państwo okna energooszczędne, czyli okna pozwalające na uzyskanie parametrów cielnych około 0,8 W/m2K. Są one idealnym przykładem ciekawego designu idącego w parze z energooszczędnością. Okna te zapewniają mniejszą utratę ciepła, co przekłada się na zauważane oszczędności. Proponujemy system:

  • 68 mm — okna z pakietami niskoemisyjnymi, czterowarstwowa powłoka malarska, nowoczesne klamki z mechanizmem blokującym zabezpieczają przed włamaniem;
  • 78 mm — doskonała izolacyjność termiczna, pakiet trzyszybowy zapewnia izolacyjność o współczynniku U=0,7w/m2K, wyposażone w okapnik;
  • 92 mm — pakiet trzyszybowy o współczynniku U=0,5w/m2K gwarantuje najlepszą na rynku ochronę cieplną, wyposażone w tzw. ciepłą ramkę w kolorze odpowiadającym barwie stolarki.

Profile 68 mm i 78 mm dostępne są w wersji z nakładkami aluminiowymi.

Drewniane okna energooszczędne

Specjalizujemy się w produkcji drewnianych okien energooszczędnych. Wyróżniają się nie tylko doskonałymi parametrami technicznymi, ale również estetycznym wyglądem. Drewno to uniwersalny, ponadczasowy materiał, który nigdy nie wychodzi z mody. Wybierając okna drewniane nie muszą się Państwo martwić o ich dopasowanie do elewacji budynku i wystroju wnętrza. Drewno pasuje do wielu kolorów, faktur i tworzyw. Nasi klienci mogą wybierać spośród wielu odcieni drewna. Oferujemy m.in. takie kolory jak dąb, orzech, cyprys, wiśnia, wenge, czy kasztan.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, zachęcamy do telefonicznego lub e-mailowego kontaktu. Zapraszamy również do naszej siedziby w Olsztynie. Z chęcią pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie.